Galerie (ukázky našich prací)

zastřešení bazénů  -  stříšky  -  dveře, brány a branky  -  schodiště, zábradlí  -  světlíky   pergoly  -  jiné


Posuvné žaluzie
Konstrukce: ocelový rám pozinkovaný. Výplň tvoří dřevěné lamely severského modřínu. Díly jsou vedeny v horní části vozíky s ložisky. S aretací v otevřeném stavu i v zavřeném stavu proti pohybu. Spodní část dílu má odpružené vedení a je tím zamezeno pohybu dílu ve větru k fasádě domu.

Posuvné žaluzie


Ocelová stříška
Ocelová pozinkovaná konstrukce s ukotvením do fasády s pomocnými táhly. Na zastřešení je použita PC vlnovka trapézová.

Nerezové stříšky vchodové

Zakrytí schodiště
Nerezové stříšky a zakrytí schodiště do prvního patra.

Vchodové závětří
Lehká konstrukce chránící Vás před nepřízní počasí. Konstrukce je ocelová se syntetickým nátěrem a opláštěním PC deskou.

Zastřešení
Konstrukce je celohliníková, ramena jsou ukotvena do střešních trámů. Použity PC desky s UV filtrem na zastřešení. Střecha je zakončena hliníkovou rýnou a svodem vody.

Zastřešení atria
Zastřešení nejen letního posezení atria s využitím prostor na příjemné letní posezení venku v restauraci. Konstrukce je nerezová, díly jsou na elektrický pohon. Zatěsnění celého nádvoří proti vodě a vyřešení napojení svodů pro odvod vody. Dále odtah komínem z kuchyně a kuřáckých prostor ven.

Ocelová branka a brána
Použití kovářských prvků. Výplň tvoří čtyřhran v daných symetrických místech stočený do kruhu, špice jsou vykovány. Se syntetickým nátěrem.

Ocelová branka a brána
Důraz byl kladen na zachování rázu vilové zástavby, jednoduchosti a preciznosti. Díly jsou pozinkovány a lakovány. Výplně jsou nanýtovány, aby byl zachován původní styl s použitím posuvných pantů daných na chemii ve zděných sloupcích.

Ocelová branka a brána

Nerezová branka a brána

Ocelové dveře
Klasické ocelové dveře, dvoukřídlé. Výplň tvoří PC deska čirá, nátěr je syntetický.

Kovaná brána
Pojezdová brána s kovářskými prvky a s dálkovým ovládáním, plotové díly mají stejné provedení. Povrchová úprava kovářská barva.

Ocelové schodiště
Konstrukce je z pásové lomenice, nášlapy jsou dřevěné lakované. Základní kotvící prvek je zalitý v betonové podlaze a zakotvení je do vrchní části betonového překladu. Povrchová úprava komaxit. Zábradlí se schody je navrhnuto architektem pro decentní vzhled vstupní haly.

Schodiště
Vyrobeno z pásové oceli a utvořené dle nákresu architekta. Velmi malý prostor na vytočení do prvního patra, proto má schodiště tak atypický tvar.

Schody
Nerezové schody se zábradlím, nášlapy z Al plechu slzečka.

Zábradlí
Kladen důraz na estetiku zpracování. To znamená, že spoje byly co nejvíce čisté a pohledově schovány sváry. Povrchová úprava komaxit.

Zábradlí
Levná varianta pozinkovaného zábradlí na francouzská okna, kruhového průřezu. Žárově pozinkováno.

Zábradlí
Interiérové zábradlí s madly, důraz byl kladen na čistotu provedení. Povrchová úprava komaxit.

Prosklené zábradlí a zábradlí terasy
Decentní prosklené zábradlí z bezpečnostního skla s úchyty v jemné linii provedení. Pokračování stylu zábradlí na terase, kde utváří celkový styl domu. Povrchová úprava venkovní komaxit.

Kované zábradlí
Zábradlí je z jednoho kusu, z kovaných prvků.

Venkovní zábradlí
Jednoduché řešení nerezového zábradlí trubkového průřezu v kamenných sloupcích.

Venkovní zábradlí
Venkovní nerezové zábradlí u RD domu.

Nerezové zábradlí

Ocelové zábradlí


Pergola
Řešení prostupu světla do místnosti výřezem plné části a utěsnění. Přitom je zachována část nepropustná světlu pro stinné posezení víkendového oběda ve venkovním prostředí. Uzavřením boční strany se zamezilo vniknutí bočního deště, sněhu a nečistot.

Bazén
Atypické řešení zastřešení bazénu. Vodící kolejnice jsou z nerezu. Vstupní dveře jsou posuvné s pevným čelem, materiál hliník. Řešení v malém prostoru pro posuv dílu s možností pohybu dílů na oba směry.

Bazén
Zastřešení bazénu z hliníku, vstup řešen posuvnými dveřmi. Středové díly jsou posuvné a krajní pevné. Využití velikosti na vnitřní posezení.

Bazén
Klasické zastřešení bazénu na zamezení přístupu nečistot z okolí. Konstrukce je hliníková, koleje jsou nerezové.

Světlíky
Celohliníkové světlíky výrobních hal. Možnost ventilačních křídel na elektrické ovládání a použití hlídání uzavření křídel čidly větru a deště. Možnost protipožárních světlíků.

Světlíky
Ocelové pro větší rozpon šířek a zajištění tuhosti, s ventilačními křídly. Povrchová úprava komaxit.

Otvírka
Ventilační okno v sedlových světlících.

Prosklení hal
Boční pevné prosklení nebo možnost elektricky otvíraných dílů.

© webmaster